بادامکی: پیش بینی اینکه چه تیم هایی سهمیه می گیرند، سخت است، کار کردن با بختیاری زاده عالی است

به گزارش وبساز 102، مربی تیم فوتبال شهر خودرو گفت: رقابت فشرده ای در بالای جدول وجود دارد و پیش بینی اینکه چه تیم هایی سهمیه می گیرند، سخت است.

بادامکی: پیش بینی اینکه چه تیم هایی سهمیه می گیرند، سخت است، کار کردن با بختیاری زاده عالی است

حسین بادامکی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبساز 102، در خصوص آخرین شرایط تیم شهر خودرو گفت: شرایط تیم ما خوب است و تمرینات را طبق برنامه جلو می بریم تا آماده بازی با صنعت نفت شویم. دو بازیکن مصدوم ما در بازی با تراکتور به شرایط بازی رسیدند و یکی دو مصدوم دیگر هم داریم که امیدواریم به بهبودی کامل برسند تا با شرایطی مناسب به مصاف صنعت نفت برویم.

وی درباره شانس شهر خودرو برای دریافت سهمیه لیگ قهرمانان آسیا تأکید کرد: فکر می کنم سرنوشت دست خودمان باشد و اگر خوب امتیاز بگیریم به سهمیه هم دست پیدا خواهیم کرد. ما باید از تقابل رقیبان مان با یکدیگر استفاده کنیم، ضمناً دو بازی هم با استقلال و سپاهان داریم که نتایج آنها خیلی معین کننده است. امیدوارم در نهایت به هدفی که داریم دست پیدا کنیم.

بادامکی راجع به حضورش در شهر خودرو و کار کردن با سهراب بختیاری زاده گفت: بعد از شرکت در کلاس های مربیگری این برای اولین بار است که کار در لیگ برتر را به عنوان مربی تجربه می کنم. هنوز اول راه هستم و به زمان زیادی احتیاج دارم تا تجربیاتم را بیشتر کنم. کار کردن با آقا سهراب (بختیاری زاده) هم عالی است. او جدا از مسائل فنی در مسائل اخلاقی هم نمونه است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بادامکی: پیش بینی اینکه چه تیم هایی سهمیه می گیرند، سخت است، کار کردن با بختیاری زاده عالی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بادامکی: پیش بینی اینکه چه تیم هایی سهمیه می گیرند، سخت است، کار کردن با بختیاری زاده عالی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید