جهانبازی: تنها نمره منفی داور اردنی، اتکای بیش از حد او به VAR بود، بدون بازبینی هم می شد بازیکن پاختاکور را اخراج کرد

به گزارش وبساز 102، داور پیشکسوت فوتبال کشورمان به داور اردنی دیدار پرسپولیس مقابل پاختاکور نمره قبولی داد، اما گفت داور بیش از اندازه به VAR متکی بوده است.

جهانبازی: تنها نمره منفی داور اردنی، اتکای بیش از حد او به VAR بود، بدون بازبینی هم می شد بازیکن پاختاکور را اخراج کرد

یدالله جهانبازی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبساز 102 درباره عملکرد داور دیدار پرسپولیس ایران - پاختاکور ازبکستان گفت: درباره تیم داوری، از اردن و کمک هایش باید بگویم که آنها خوب دویدند و بسیار خوب قضاوت کردند. تنها مشکل این بود که داور در نیمه اول، خیلی متکی به VAR بودند. این داور در دقیقه 15، بدون کمک داور ویدئویی هم می توانست اخراج کند، چون تکل بازیکن ازبک هم شدید بود و هم خشن و بالای قوزک پای کامیابی نیا را زد.

وی اضافه کرد: در دقیقه 26 توپ به بدن بازیکن پرسپولیس خورد که داور کرنر گفت، اما با VAR پنالتی را چک کردند که تصمیم داور درست بود. در دقیقه 41 هم خطای بازیکن پرسپولیس روی بازیکن پاختاکور، می توانست یک اخطار برای احسان پهلوان به دنبال داشته باشد، اما داور فقط خطا گفت.

داور بازنشسته فوتبال کشورمان گفت: در دقیقه 64 که اعلام داور ضربه دروازه بود، کرنر به سود پاختاکور شده بود. هرچند VAR هم صحنه را برای پنالتی کنترل کرد که به درستی پنالتی اعلام نشده بود.

جهانبازی گفت: همچنین در دقیقه 82 بازیکن پاختاکور با زانو به پهلوی بازیکن پرسپولیس زد و داور می توانست اینجا هم از کارت زرد استفاده کند که این کار را نکرد. در مجموع می توان به این داور نمره قبولی داد، چون اشتباهات تأثیرگذار نداشت و تنها نمره منفی او متکی بودن به کمک داور ویدئویی در نیمه اول بود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جهانبازی: تنها نمره منفی داور اردنی، اتکای بیش از حد او به VAR بود، بدون بازبینی هم می شد بازیکن پاختاکور را اخراج کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانبازی: تنها نمره منفی داور اردنی، اتکای بیش از حد او به VAR بود، بدون بازبینی هم می شد بازیکن پاختاکور را اخراج کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید