[گالری عکس] فانوس های تزیینی مدل REC3؛ حسی صیمیمی در فرمی مدرن

به گزارش وبساز 102، چراغ ها و فانوس های زیبای تزیینی مدتی است که جای خودشان را در دکوراسیون خانه های ایرانی باز کرده اند. این وسایل تزیینی به خصوص در خانه هایی با دکوراسیون مدرن به خوبی با دیگر عناصر فضا ترکیب می شوند و حسی گرم و صمیمی را منتقل می کنند. در این مطلب از خبرنگاران مگ به سراغ معرفی و بررسی فانوس تزیینی مدل REC3 رفتیم که یک مجموعه سه عددی است. با ما همراه باشید.

[گالری عکس] فانوس های تزیینی مدل REC3؛ حسی صیمیمی در فرمی مدرن

مجموعه فانوس های تزیینی مدل REC3 دارای سه فانوس با اندازه های کوچک به ابعاد 10 در 10 در 18 سانتی متر (ارتفاع با دستگیره: 30 سانتی متر)، متوسط به ابعاد 14 در 14 در 33 سانتی متر (ارتفاع با دستگیره: 45 سانتی متر) و بزرگ به ابعاد 18 در 18 در 45 سانتی متر (ارتفاع با دستگیره: 60 سانتی متر) است.

جنس این فانوس ها ترکیبی از فلز با کیفیت با دو رنگ نقره ای و طلایی و شیشه است. طراحی آن ها به صورت مکعب مستطیل های عمودی است که در قسمت بالا، دستگیره ای دایره ای شکل دارد.

این فانوس ها با طراحی زیبایشان برای سبک دکوراسیون کلاسیک و همچنین فضاهایی که دکوراسیون مدرن دارند مناسبند و به راحتی با این سبک ها تطبیق پیدا می کنند.

اگر نیاز به ایجاد تنوع و حس و حالی صمیمی و متفاوت در فضای خانه تان دارید می توانید با هزینه ای مقرون به صرفه، این فانوس ها را خریداری کنید و در فضاهای مختلف خانه مثل راهروی ورودی، اتاق نشیمن، اتاق خواب و… قرار دهید.

برای جلوه بیشتر این فانوس ها از چراغ های ریسه ای استفاده کنید و آن ها را داخل فانوس ها قرار دهید. با روشن کردن این ریسه ها، زیبایی فانوس ها چند برابر خواهد شد و علاوه بر روشنایی، نقطه تمرکز زیبایی را در محیط ایجاد می کنند.

وزن فانوس های مدل REC3 کم است و می توانید آن ها را به سادگی حمل کنید و در دیزاین فضای داخل خانه یا فضای باز ازشان استفاده کنید.

وبساز 102 مگ تَلِنت پروژه ای برای کشف، حمایت و پرورش استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است؛ افرادی که توانایی ساختن ویدیوهای حرفه ای آنباکس، نقد و بررسی و مقایسه را برای کالاهای موجود در وبساز 102 دارند.

افراد حاضر در پروژه تَلِنت، با ساختن ویدیو برای وبساز 102، به طور مستقیم از وبساز 102 کسب درآمد می کنند. وبساز 102 به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه ای دارند، فراهم می کند. اگر فکر می کنید مهارت، امکانات، انگیزه و زمان ساختن انبوه ویدیوهای حرفه ای را برای انواع کالاهای موجود در وبساز 102 دارید، به وبساز 102 مگ تَلِنت بپیوندید.

منبع: دیجیکالا مگ

به "[گالری عکس] فانوس های تزیینی مدل REC3؛ حسی صیمیمی در فرمی مدرن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "[گالری عکس] فانوس های تزیینی مدل REC3؛ حسی صیمیمی در فرمی مدرن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید