گیلان 170 کتابفروشی فعال دارد

به گزارش وبساز 102 به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان، معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اعلام خبر در پیش بودن اجرای طرح حمایتی پائیزه کتاب از کتابفروشی های متقاضی در استان خواست در سایت طرح کتاب ثبت نام کنند.

گیلان 170 کتابفروشی فعال دارد

حسین ابراهیمیان افزود: اجرای طرح حمایتی پائیزه کتاب با 20 درصد یارانه خرید در آینده ای نزدیک و به مدت هشت روز همزمان با سراسر کشور در گیلان اجرا خواهد شد.

وی گفت: حداکثر یارانه اختصاصی هر کتابفروشی، میزان و درصد مشارکت کتابفروشی ها در تخصیص یارانه بر اساس اعتبار کلی طرح تعیین و قبل از شروع آن اعلام خواهد شد.

ابراهیمیان ادامه داد: کتاب های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان مشمول این طرح می شوند اما کتاب های آموزشی، کمک آموزشی، افست، فاقد شماره شابک، دارای شابک غلط و کتاب هایی که در بانک اطلاعاتی خانه کتاب و ادبیات ایران ثبت نشده اند، در این طرح قرار نمی گیرند.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان افزود: ارائه تخفیف در این طرح فقط شامل کتاب های چاپی است و سایر کالاهای فرهنگی عرضه شده در کتابفروشی را در بر نمی گیرد.

وی گفت: کتابفروشی های مشارکت کننده در طرح تا زمان به اتمام رسیدن یارانه اختصاصی ملزم به ارائه تخفیف به مشتریان هستند.

ابراهیمیان با تأکید بر اینکه زمان ثبت نام کتابفروشی ها برای شرکت در طرح پائیزه کتاب امسال از پنجم لغایت پانزدهم آبان ماه امسال و از طریق سایت طرح کتاب به آدرس https://tarh.ketab.ir است، شرح داد: کتابفروشی هایی که در طرح های قبلی شرکت کرده اند، نیاز به ثبت نام مجدد ندارند و کافی است با مراجعه به پنل کاربری خود، شرایط شرکت در طرح را تأیید و اطلاعات خود را کنترل و ویرایش کنند.

معاون امور فرهنگی و رسانه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در پایان با بیان اینکه 170 کتابفروشی در استان فعال است، یادآور شد: سال گذشته 20 کتابفروشی گیلان مجری طرح پائیزه کتاب بودند که بر اساس میزان فروش کتاب، رتبه ششم و بر اساس تعداد فروش، رتبه هفتم کشور را از آن خود کردند.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "گیلان 170 کتابفروشی فعال دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گیلان 170 کتابفروشی فعال دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید