اخبار صنعت

معین اعضای یک هیئت تفحص در مجلس

نماینده مردم مهاباد در مجلس از مشخص اعضای هیئت تفحص از نحوه واگذاری پتروشیمی باختر به بخش خصوصی بعد از سرکشی نمایندگان به حوزه های انتخابیه در کمیسیون مالی اطلاع داد.

2 بهمن 1399

بانک مرکزی، بانکهای خارجی مجوز اختصاصی و موردی می خواهند، آمریکایی ها هر لحظه بخواهند مجوز را لغو می نمایند

خبرنگاران - این روزها حدس های زیادی در فضای رسانه ای کشور برای خرید واکسن کرونا مطرح شده است؛ مردم جزییات این موضوع را نمی دانند که مانع جدی برای خرید واکسن کرونا چیست. مشکل کجاست و چرا ایجاد شده است. به دلیل وجود همین ابهامات مصاحبه کوتاهی با دکتر همتی...

28 دی 1399

مرگ خاموش در جهل ایمنی

همیشه در مدت نیمه دوم سال هشدار کارشناسان ایمنی درباره حوادث گازگرفتگی بیشتر می گردد چرا که این آمار به دو دلیل سردتر شدن هوا و بسته بودن پنجره ها و راه تهویه هوا افزایش پیدا می نماید. البته ضمن اینکه برای کاهش آمار این دسته از مسمومیت و مرگ های ناگوار...

10 دی 1399

کمیسیون آموزش از وزیر علوم برای حضور در این کمیسیون دعوت کرد

دستور جلسات هفتگی کمیسیون آموزش وتحقیقات مجلس شورای اسلامی از روز شنبه 4 آذر ماه الی روز چهارشنبه 8 آذر ماه 96 اعلام شد.

7 دی 1399

چالش های بخش کشاورزی ایران و راهکارهای توسعه جامع

بر اساس بررسی های این مرکز، بخش کشاورزی حدود 6.6 درصد تولید ناخالص داخلی ایران را به خود اختصاص می دهد و 17.7 درصد اشتغال و 5.9 درصد صادرات غیرنفتی کشور به این بخش مربوط می شود. همچنین بخش کشاورزی ایران تأمین کننده حدود 80 درصد مواد غذایی کشور و نیز 80 تا 90 درصد...

2 دی 1399

مطهری: چمن استادیوم آزادی کار ما را سخت نموده بود، تعجب می کنم و نمی دانم چرا گل محمدی اخراج شد

مربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: روش بازی ما فوتبال کلاسیک و بازی سازی است، ولی چمن استادیوم آزادی کار ما را سخت نموده بود.

1 دی 1399

ترافیک مهاجمان در تیم منتخب هفته نخست لیگ برتر فوتبال

با آغاز بیستمین فصل رقابت های لیگ برتر فوتبال، نفرات برتر هر تیم برای قرار دریافت در ترکیب منتخب هفته نخست لیگ تعیین شدند.

19 آذر 1399

بایدن با کسب 6 رای دیگر الکترال رئیس جمهور می گردد

خبرنگاران - گروه بین الملل: انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا و انتخابات کنگره این کشور روز سه شنبه سوم نوامبر (13 آبان ماه) در سرتاسر ایالات متحده برگزار گردید و فرایند شمارش آرای حضوری، پستی و غیابی این انتخابات از بامداد روز چهارشنبه به وقت تهران شروع...

16 آذر 1399

محمد میری در آستانه حضور در ذوب آهن

هافبک گل گهرسیرجان محتمل است به تیم فوتبال ذوب آهن بپیوندد.

12 آذر 1399

ترامپ چه راهی برای پیروزی دارد

ایسنا نوشت: نظرسنجی های اخیر نشان می دهد که جو بایدن فاصله قابل توجه و ثابتی با دونالد ترامپ پیدا نموده است؛ هم در سطح ملی و هم در ایالت های مهم محل رقابت.

4 آذر 1399

مقصد بعدی محمد نادری ؛ استقلال یا پرسپولیس ؟

نادری در برزخ ؛ استقلالی می گردد یا پرسپولیسی می ماند؟

30 آبان 1399

کابینت های گلاس سفید مشکی در آشپزخانه های مدرن ایرانی

نوشتن در خصوص دیزاین و طراحی داخلی آشپزخانه بسیار لذت بخش است، در این مطلب پیرامون مباحث قبلی میخواهم به معرفی تعدادی کابینت های گلاس سفید مشکی در دکوراسیون آشپزخانه بپردازم که روز به روز میزان علاقه و توجه با آنها درحال بیشتر شدن است. همانطور که می...

29 آبان 1399

خبرنگاران سرمربی فولاد سیرجان: والیبالیست های آذرباتری ارومیه اعتماد به نفس کافی برای برد نداشتند

ارومیه- خبرنگاران- سرمربی تیم فولاد سیرجان ایرانیان گفت: بازیکنان تیم آذرباتری بازی قابل قبولی برابر ما به نمایش گذاشتند ولی اعتماد به نفس کافی برای برد نداشتند.

24 آبان 1399

تدوین استاندارد روش آزمون برای گرمکن های گازسوز تابشی نانوکاتالیستی آغاز شد

تدوین استاندارد ملی ویژگی ها و روش آزمون برای گرمکن های گازسوز تابشی نانوکاتالیستی به شرکت دانش بنیان به فرآوران نوین آریا سرمد به عنوان بزرگترین واحد تولیدکننده این محصول در کشور واگذار شد.

22 آبان 1399

تاکید رئیس جمهور بر مصرف بهینه غذا و دارو

خبرگزاری خبرنگاران-رئیس جمهور گفت: امروز نیازمند فراوری و مصرف بهینه در زنجیره فراوری و مصرف مواد غذایی و دارو هستیم.

18 آبان 1399

ارزان ترین دوچرخه؛ 2میلیون تومان

به گزارش خبرنگاران، قیمت دوچرخه نسبت به سال گذشته حداقل سه برابر افزایش پیدا نموده است. انتظار می رفت که به سبب کاهش تقاضا در ایام کرونا بازار شاهد کاهش قیمت این وسیله ورزشی پرطرفدار باشد، اما صعود نرخ دلار این اجازه را نداد.

17 آبان 1399

کسادی بازار، بیکاری خاتم کاران شیخ شبانی را رقم زد

خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری شیوع کرونا مسائل فعالان حوزه صنایع دستی را دوچندان نموده است و اگر فکری به حال شرایط کارگاه های فراوری خاتم در روستای شیخ شبان نگردد، قطعا جبران این خسارت در آینده دشوارتر می گردد.

13 آبان 1399

هفته بعد بورس چه می شود؟ ، پیش بینی آینده کوتاه مدت بازار سهام

به گزارش خبرنگاران، در هفته اخیر با وجود خوشبینی های پیش از شروع هفته شاخص بازار سهام بار دیگر یک فرایند منفی را پشت گذاشت. اما با وجود رشد منفی 4.5 درصدی شاخص در هفته گذشته اما برای هفته بعد مجددا سیگنال های مثبتی قابل مشاهده است.

7 آبان 1399

شیب نزولی قیمت خودروها ، بازگشت پراید به زیر 100 میلیون

آنالیز میدانی بازار خودروی پایتخت حاکی است از ظهر روز گذشته (سه شنبه) قیمت خودرو های داخلی با یک شیب نزولی در جهت کاهش نهاده شد و پراید به زیر 100 میلیون بازگشت.

2 آبان 1399

خداحافظی پیرمرد ها با فوتبال ایران

با اینکه شاید در برخی موارد جوانگرایی به معنای موفقیت نباشد، اما همین که به مرور میانگین سنی مربیان لیگ فزونی پایین می آید و شاهد یک پوست اندازی روی نیمکت تیم ها هستیم، اتفاق مثبتی محسوب می شود. رحمان رضایی، جواد نکونام، ابراهیم صادقی، وحید بیاتلو و...

30 مهر 1399
تعداد: (63)